Fluit- en tamboerkorps
Haanrade
  

Lid worden?

Om het muzikale niveau van onze vereniging verder uit te bouwen, is Fluit- en tamboerkorps ‘St. Hubertus’ op zoek naar nieuwe leden die graag een opleiding bij ons willen volgen of naar leden die elders een opleiding gevolgd hebben en die hun muzikale kunsten voor onze vereniging willen inzetten.

Enkele vragen en antwoorden:

Hoe oud moet je zijn?

Je kunt je aanmelden vanaf 7 à 8 jaar. We hanteren geen maximale leeftijdsgrens.

Wat als je nu niets van muziek afweet?

Er bestaat binnen de vereniging de mogelijkheid een gedegen muzikale opleiding te volgen. Die wordt verzorgd door instructeurs van de vereniging en tevens door conservatorium afgestudeerde docenten. In samenwerking met de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen worden bovendien examens afgenomen, waarbij de muziekdiploma’s A, B, C, etc. behaald kunnen worden.
De opleiding en certificering zijn vergelijkbaar met de opleidingen, welke door bijvoorbeeld de muziekschool worden gegeven. Echter de begeleiding binnen onze vereniging is intensiever. Desondanks is het ook mogelijk de opleiding te volgen via de muziekschool. Het korps betaald hierin een grote bijdrage, informeer hiervoor bij een van de bestuursleden.
Voor de ontwikkeling van kinderen en jeugdigen is het zeer zinvol om een gedeelte van de vrije tijd op deze wijze te besteden. Naast muzikale ontwikkeling en discipline, wordt ook het werken in groepsverband gestimuleerd en bevorderd.

Wat kun je leren?

Binnen de vereniging zijn er uitgebreide mogelijkheden zoals:
- Slagwerk (snaredrum, tenortrom, bastrom, bekkens, drumstel, tim-toms, timbales, etc.)
- Melodisch slagwerk (Marimba, xylofoon, klokkenspel)
- Fluit (concertfluit, piccolo, basfluit)
- Saxofoon
- Basklarinet
- Basgitaar

Wat wordt er van je verwacht?

- Plezier
- Enthousiasme
- Discipline
- Teamplayer

Wat kun je verwachten?

- Een instrument ter beschikking gesteld door de vereniging
- Een uniform ter beschikking gesteld door de vereniging
- Een goede gedegen opleiding zolang je die niet al hebt
- Activiteiten (uitstapjes, carnavalsavond, Sinterklaasviering, BBQ, concertreizen etc.)
- Enthousiaste leden
- Muziekaliteit op Ere Divisie niveau
- Moderne muziek

Wat zijn de kosten?

Een lidmaatschap kost EUR 5 per maand.

Ben je  na dit alles gelezen te hebben geïnteresseerd geraakt in het maken van muziek of maak je al muziek en wil je eens iets anders proberen kom dan eens vrijblijvend op een repetitie kijken.

Op vrijdag is de gezamenlijke repetitie vanaf 19:30 tot 21:30.

Of informeer bij een van onze bestuursleden.